Konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”

Samorząd Województwa Mazowieckiego już po raz szesnasty realizuje konkurs fotograficzny „Mazowsze bliskie sercu”. Jest on skierowany do wszystkich fotografów amatorów, znających miejsca i wydarzenia na Mazowszu, które warto pokazać innym.

Temat tegorocznej edycji konkursu- „Odpocznij na Mazowszu”- nawiązuje do kampanii promującej nasz Region jako destynację turystyczną nie tylko dla jego mieszkańców. Główne kierunki działań w realizacji tego celu to przedsięwzięcia wizerunkowe, kreujące i utrwalające pozytywny obraz Mazowsza i mieszkających tu ludzi.

Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie, zwiedzania niezwykłych miejsc, tajemniczych zakątków, które warto uwiecznić na fotografii.

Nabór prac potrwa do 16 lipca br. Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni i wybierze 12 zwycięskich fotografii, a laureaci otrzymają nagrody.

Dodatkowo zwycięskie fotografie wezmą udział w głosowaniu internautów, w trakcie którego internauci wybiorą laureata Konkursu publiczności. Dodatkowo dla Laureatów konkursu Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie zorganizuje weekendowe warsztaty fotograficzne.

Tradycyjnie już Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz patronatem artystycznym Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Do pobrania:

Zasady i regulamin konkursu dostępne są również na stronie internetowej www.mazovia.pl w zakładce konkursy- szkolenia/konkursy- fotograficzne/.