GUIDE STUDIO – projektowanie i modernizacja stron www

Misją GUIDE STUDIO jest wspieranie przedsiębiorców poprzez budowanie ich dobrego wizerunku w Internecie oraz dostarczanie im nowoczesnych systemów informacyjnych.

GUIDE STUDIO zajmuje się szeroko pojętym web developmentem. Główne obszary wykonywanych usług to:
• Projektowania stron internetowych
• Modernizacji stron internetowych
• Optymalizacja stron internetowym pod względem wyszukiwania
• Tworzenie sklepów internetowych
• Projektowanie systemów informacyjnych

GUIDE STUDIO to również usługi marketingu internetowego, prowadzenie kampanii reklamowych.

PROJEKTOWANIE STRON WWW
Usługa projektowania stron www polega na opracowaniu z największą starannością UX oraz UI w celu zapewnienia najkorzystniejszych wrażeń użytkownika witryny Twojej firmy. Twoje produkty lub usługi zostaną zaprezentowane w sposób zgodny z aktualnymi standardami. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem tworzenie stron internetowych. W zależności od potrzeb klienta oferowany jest Pakiet Startowy, Pakiet Zaawansowany lub Pakiet Premium. Realizowane są zlecenia na nowe strony jak również dotyczące modernizacji stron istniejących.

MODERNIZACJA STRON INTERNETOWYCH
Jeżeli posiadasz już stronę firmową, być może wystarczy ją odświeżyć w taki sposób aby przyciągała klientów oraz była zgodna z aktualnymi standardami UX, UI oraz SEO.

OPTYMALIZACJA STRON INTERNETOWYCH POD WZGLĘDEM WYSZUKIWANIA
Bycie na bieżąco z aktualnymi zmianami dotyczącymi pozycjonowania pomaga nam tworzyć strony www, które dobrze reagują na pozycjonowanie. Jeżeli twoja strona wymaga aktualizacji pod względem SEO, sprawdzimy to i doradzimy rozwiązania.

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH
Myślisz o uruchomieniu sprzedaży internetowej? A może twój sklep wymaga modernizacji? Mamy doświadczenie w zakresie tworzenia sklepów internetowych. Znamy rozwiązania pomocne przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż.