Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Ogrodnictwa-PIB

Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy serdecznie zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Ogrodnictwa-PIB, który odbędzie się 22 czerwca 2022 roku tym razem w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 15/17.

Dzień Otwartych Drzwi to cykliczne wydarzenie, organizowane od wielu lat przez Instytut Ogrodnictwa, mające na celu prezentację i popularyzację wyników badań realizowanych w naszej jednostce. Jak wskazuje nazwa, jest to dzień w którym drzwi naszych obiektów doświadczalnych są szeroko otwarte dla Państwa, a pracownicy naukowi chętnie odpowiedzą na pytania zarówno praktyków jak i pasjonatów związanych w produkcją ogrodniczą: sadowników, producentów warzyw, przetwórców oraz przedstawicieli służb doradczych z całej Polski.

W tym roku, po dwóch latach przerwy wracamy do tradycyjnej formuły spotkań w obiektach doświadczalnych i bezpośrednich konsultacji z naukowcami.

W załączeniu program. Więcej informacji na temat Dnia Otwartych Drzwi Instytutu Ogrodnictwa – Państwowego Instytutu Badawczego, mogą Państwo znaleźć na stronie www.inhort.pl oraz na oficjalnym profilu na portalu Facebook.