Dyżur Doradcy Energetycznego – bezpłatne konsultacje

Drodzy Mieszkańcy,

zapraszamy na bezpłatne konsultacje z Doradcą Energetycznym, które odbędą się 29 czerwca 2026 r. w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim.

Spotkanie skierowane jest do mieszkańców oraz pracowników gmin z terenu powiatu nowodworskiego.

Podczas dyżuru będzie można uzyskać praktyczne informacje m.in. na temat:

  • aktualnej oferty finansowej WFOŚiGW,
  • programu „Mój Prąd”,
  • programu „Czyste Powietrze”,
  • programu „Moje Ciepło”,
  • sposobów ograniczenia kosztów zużycia energii,
  • termomodernizacji budynków mieszkalnych,
  • odnawialnych źródeł energii,
  • działań związanych z adaptacją do zmian klimatu i gospodarowaniem wodami opadowymi.

Konsultacje prowadzi Doradca Energetyczny – Katarzyna Szmyt. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z dostępnych form wsparcia i obniżyć koszty energii w swoim domu.

Zapraszamy do udziału. Konsultacje są całkowicie bezpłatne.