Drodzy Mieszkańcy,
zapraszamy na bezpłatne konsultacje z Doradcą Energetycznym, które odbędą się 29 czerwca 2026 r. w Starostwie Powiatowym w Nowym Dworze Mazowieckim.
Spotkanie skierowane jest do mieszkańców oraz pracowników gmin z terenu powiatu nowodworskiego.
Podczas dyżuru będzie można uzyskać praktyczne informacje m.in. na temat:
- aktualnej oferty finansowej WFOŚiGW,
- programu „Mój Prąd”,
- programu „Czyste Powietrze”,
- programu „Moje Ciepło”,
- sposobów ograniczenia kosztów zużycia energii,
- termomodernizacji budynków mieszkalnych,
- odnawialnych źródeł energii,
- działań związanych z adaptacją do zmian klimatu i gospodarowaniem wodami opadowymi.
Konsultacje prowadzi Doradca Energetyczny – Katarzyna Szmyt. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak skorzystać z dostępnych form wsparcia i obniżyć koszty energii w swoim domu.
Zapraszamy do udziału. Konsultacje są całkowicie bezpłatne.




