Czasowe utrudnienia w ruchu drogowym w związku z organizacją Biegu 600-lecia

Informujemy, że w związku z organizacją Biegu 600-lecia w niedzielę 5 czerwca br. wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Na  czas biegu, z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, ruch samochodowy będzie zamknięty.

Trasa biegu

Start i meta zawodów usytuowane będą na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej im. Pomnik Wdzięczności w Zakroczymiu.

O godz. 16:00 odbędzie się bieg młodzieży – start z boiska przy Szkole Podstawowej im. Pomnik Wdzięczności dalej w prawo w ul. O.H. Koźmińskiego do Ronda Rodziny Zakroczymskiej, na rondzie zawracamy następnie powrót ul. O.H. Koźmińskiego do boiska przy Szkole Podstawowej. Podczas trwania biegu ruch samochodowy na ul. O. H. Koźmińskiego zostanie wstrzymany na ok. 15 min.

O godz. 17:00 odbędzie się bieg główny – start z boiska przy Szkole Podstawowej im. Pomnik Wdzięczności dalej w prawo w ul. O.H. Koźmińskiego, następnie skręcamy w prawo w ul. Parowa Okólna dalej w ul. Gdańską, która prowadzi do rynku. Następnie od rynku do Ronda Rodziny Zakroczymskiej, na rondzie skręcamy w prawo w ul. Warszawską oraz ul. Gałachy do skrętu w ulicę Forteczną. Z ulicy Fortecznej skręcamy w lewo w ul. Klasztorną. Ulicą Klasztorną biegniemy do skrzyżowania z ul. O. H. Koźmińskiego. Na skrzyżowaniu skręcamy w prawo  i dalej prosto na boisko przy Szkole Podstawowej  – miejsce mety. Ulice, którymi będą biegli uczestnicy zostaną zamknięte na czas trwania biegu.

Za utrudnienia przepraszamy, a kierowców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.