Mazowieckie Agencje Ochrony ” Kafar „

Profesjonalna firma zajmująca się ochroną osób i mienia na terenie Mazowsza. Wyróżniamy się doświadczeniem, zgromadzanym od 1993 roku w tej profesji. Jesteśmy firmą oferującą usługi ochroniarskie, zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym. Nasza wiedza pozwala na pełen zakres usług związanych z bezpieczeństwem.

IZOLACJA-JAROCIN S.A.

Producent izolacji i pap z tradycją od 1925 r. Jesteśmy specjalistami w zakresie hydroizolacji. Sprawdź naszą ofertę już dziś! Zapraszamy!

Polskie Domy Senioralne

Polskie Domy Senioralne to mieszkania w formie Asisted Living (z języka angielskieg: mieszkanie wspomagane, serwisowane) zapewniające profesjonalne wsparcie w prowadzeniu niezależnego życia i wszechstronną pomoc oraz opiekę w razie potrzeby Seniora. Pomimo ograniczeń wynikających z wieku, Seniorzy chcą nadal spędzać czas aktywnie, cieszyć się towarzystwem, a przy tym mieć poczucie bezpieczeństwa, jakie zapewnia odpowiednie zaplecze, choćby medyczne. Zostając Mieszkańcem Silver Residence Modlin, odnajdą Państwo komfort i pełne bezpieczeństwo. Wnętrza sprzyjające wypoczynkowi, smaczna kuchnia i menu dostosowane do diety Seniorów oraz atrakcyjne spędzanie czasu w przyjaznej atmosferze są u nas codziennością. Serdecznie zapraszamy.

CENTRUM EFEKTYWNOŚCI

Jesteśmy firmą doradczą i szkoleniową. Działamy regionalnie i zrealizowaliśmy wiele projektów w województwie mazowieckim (między innymi w Zakroczymiu, Nowym Dworze Mazowieckim, Błoniu, Warszawie, Pruszkowie, Grodzisku Mazowieckim). Wspieramy rozwój regionalnych firm, które chcą działać na szerszych rynkach. Pomagamy firmom osiągać wzrost sprzedaży, wprowadzać ich produkty na nowe rynki, doskonalić umiejętności ich handlowców.

M Factor

Serwis komputerowy